Menu Zamknij
 

01Historia konkursu

Językiada, początkowo nosząca nazwę po prostu Konkursu Językowego, powstała z myślą o studentach, którzy chcieliby móc nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale też zaprezentować je przed innymi. Nauka języków obcych może być świetną zabawą, ale wymaga też dużych pokładów samozaparcia. Dlatego pragniemy w szczególny sposób docenić tych, którzy mimo trudności się nie poddają i szczególnie nagrodzić tych najlepszych. Z roku na rok Językiada poszerza swoją działalność, zarówno jeśli chodzi o ilość miast partnerskich, jak i sponsorów. Każda edycja to kolejny rozdział w naszej księdze. Czy ten najbliższy zechcesz napisać razem z nami?

 

02Organizator

wiggor

03Etapy

I etap (w terminie 15.04.19 – 30.04.19) Każdy z Was ma możliwość wzięcia udziału w krótkim teście internetowym z wybranej kategorii: język niemiecki, język hiszpański, język francuski, język włoski, język angielski oraz Business English. Wypełnienie go to tylko kilka minut, a może pomóc Wam wypłynąć na szerokie wody.

II etap (w terminie 10.05.19) Odbędzie się w każdym z miast partnerskich, w postaci testu jednokrotnego wyboru. W tym roku postawiliśmy na nieco zmienioną formę – będzie wypełniany na komputerach. Stajemy się bardziej ekologiczni; w końcu chcemy, by nasz statek żeglował po czystym morzu.

III etap (w terminie 17.05.19) Spośród uczestników wyłonimy dziesięciu najlepszych z każdego języka, którzy wezmą udział w case study, odbywającym się we Wrocławiu. To będzie Wasza ostatnia przystań, gdzie będziecie mogli wykorzystać swoje umiejętności w mowie.

17 maja 2019 r. odbędzie się Gala Finałowa, podczas której ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody laureatom.

04Regulamin

Wyświetl regulamin